Víly

22. prosinec 2008 | 18.54 |
› 

Víly

Kdo z vás věří na anděly a víly?Já teda ano.Sice jsou to mýtická stvoření bez důkazu jejich existence,ale bylo by zvláštní,kdyby třeba byli.

Například lesní víly,které by bydlely v lesích lidmi neproskoumané Země,nebo ve vodě jao mořské panny,které jsou tak tajemné,ale opět bez důkazu.I když je nikdo neviděl,každý si je představý jako divoženky,které nemají honosně šaty jako princezny,ale obyčejné,jednoduché a bez dopln´ků.Přesto mají jedno společné a to,že jsou neodolatelně krásné a žijou několik stovek let.Nebo mořské panny,co kdyby třeba vládly silou?Myslím silou,která je mnohem větší,než mají muži.Ovšem to je taky idea lidí,nejspíš.

Mluvíme tady jen o těch hodných vílách,ale jak to tak bývá,jsou dvě strany,dobrá a zlá.Ty zlé jsou opaky víl dobrých.Myslím tím,že nosí černé,fialové,nebo purpurově červené šaty.Jsou nalíčené do černých stínů a rudých,nebo červených rtěnek.Jejich šperky jsou též tmavé.Dle mého názoru to jsou,nebo byli bezcitné mrchy,které opovrhovaly životem dobrých víl a vcelku i lidí,neznají slitování a jejich jediným požitkem je akorát smrt a neštěstí druhých.Ale klade se mi otázka,kde se tady vlastně vzaly?

U zlých víl mám teorii,že to dřív byly hodné víly,ale zamilovaly se do mužů a jejich ,,mužská´´ ješitnost a neopětovaná láska je připravila o duši.Ze strachu z opakované špatné lásky volily cestu zla.

U dobrých víl bych řekla,že přišly,aby prohloubily rovnováhu mezi dobrem a zlem,ale také chránily les,nebe popřípadě vodu.

At´ je to jak chce,zůstanou nám mimo naše chápání,ale myslím,že je úžasné věřit v něco tak zvláštního.

nevím jaký je váš názor,ale tohle je můj,ale jestli chcete,klidně se o něco podělte se mnou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Víly s-a-r-i-k®pise.cz 22. 12. 2008 - 19:11
RE: Víly s-a-r-i-k®pise.cz 22. 12. 2008 - 19:17
RE: Víly anime®svetu.cz 22. 12. 2008 - 19:42